simas_logo1

Фабрика заснована в 1955 році в Італії. У рік виробляється більше 250 000 товарів. Ексклюзивні колекції фабрики розвиваються за сучасними тенденціям. Simas одна з перших компаній, яка отримала сертифікат «Енергозберігаюче виробництво».

SIMAS — фабрика, яка є одним з лідерів італійської сантехнічної індустрії. SIMAS — це історія, якість, технологія і дизайн. Колекції FLOW, LUNA, FROSEN, LFTspazio від Simas — це втілення архітектурного дизайну для ванних кімнат. Раковини, ванни, унітази, біде, дзеркала й тримачі для рушників, розроблені Simas — все відрізняє простота, елегантність і дивовижна продуманість до дрібниць. ARCADE, LONDRA, BIARRITZ — колекції від Simas, виконані в класичному стилі. Строгість ліній, дизайн, перевірений роками, бездоганна якість, надійність та зручність. Санфаянс від Simas — все розмаїття сантехніки, від розкішної класики до найсучасніших дизайнерських рішень.

завантажити каталог

CATALOGO-SIMAS_014_LOW-RES-11

З 1955 креативний підхід до керамічно-сантехнічного устаткування. Це горде «Made in Italy» і створення довгострокових сучасних та актуальних напрямків. Сантехніка SIMAS це унікальний інтер’єр і дизайн у вашій ванній кімнаті. Величезна перевага в підвісної і консольної сантехніки, будь то унітаз, раковина або біде. Різні варіанти обробки, хром, золото, бронза. Унітази SIMAS виконують: звичайне сидіння, сидіння і кришка мікроліфт (SoftClose — функція плавного закриття), сидіння і кришка дерево (горіх, венге), і відповідно обробка форнітури (хром, бронза, золото). SIMAS так само представляє дизайнерську сантехніку: кольоровий санфаянс в художній обробці будь то унітаз, раковина або біде. Сантехніка SIMAS має ряд аксесуарів для ванних кімнат, який буде відмінно поєднуватися і гармонувати з дизайном сантехніки від SIMAS. SIMAS сертифікована з 1997 системою якості підприємств на базі нормативів UNI ISO 9001 — 2000 і з червня 2006 має сертифікацію UNI-ISO 14001-2004. Колекції сантехніки SIMAS припускають у виконанні різні стилі та напрямки. Дизайн SIMAS представлений як від старовинного античного стилю так і хай тек дизайн, що дозволить Вам облаштувати ванну кімнату не залежно від стилю придбаних меблів та аксесуарів. SIMAS відмінно доповнить будь-який дизайн і інтер’єр ванної кімнати, і буде бездоганно служити протягом довгого часу. Якість сантехніки підтверджує те що SIMAS повсюду.Нам ж залишається запропонувати Вам познайомитися з різноманіттям колекцій сантехніки SIMAS: Duemilasette collection, Flow collection, Victoria accessori, OH collection, LFT spazio collection, IMPRONTE, Bohemien collection, Arcade collection, Frozen collection, Londra collection, Luna collection.

Протягом 25 років з моменту заснування компанії, фахівці компанії Simas створювали все більш досконалі технічно сантехнічні прилади, а з 1980 р. компанія Simas перейшла на повністю автоматизоване виробництво сантехніки і лакування виробів. Компанія Simas росла і розвивалася і ось в 2004 році стала справжньою корпорацією, її акціонерами стали 70 осіб, з яких вибиралося правління корпорації. Весь час свого існування обладнання в цехах Simas змінювалося і модернізувалося, що дозволяє компанії Simas і зараз радувати своїх споживачів високоякісними моделями меблів для ванних кімнат та сантехніки.

Компанія Simas є еталоном, серед європейських фірм по поєднанню естетики і функціональності в своїй продукції. Десятиліття співпраці з відомим каліфорнійським дизайнером Terri Pecora, нові спільні проекти з добре знайомим російської аудиторії Simone Micheli.
Авторський дизайн, багатство стилістичних рішень (Ви знайдете тут сантехніку будь-якого стилю: мінімалізм, класичний, хай-тек або модерн), відмінний стиль і бездоганна якість характеризують сантехніку Simas.
Вироби Simas вигідно відрізняються вишуканим зовнішнім виглядом і яскраво вираженим характером.
У виробництві Simas застосовує не тільки санфаянс, але також дерево, метал, хром і бронзу, а головною «родзинкою» цієї сантехніки є декорування її авторськими малюнками. Розписні ванні і раковини безсумнівно додадуть інтер’єру особливий шик

Сантехніка simas не є новачком на нашому ринку. І той, хто знає і цінує якісну сантехнічну продукцію, знає і цінує продукцію цього італійського виробника. Відмінність його продукції від інших, не менш відомих, виробників, полягає в креативному підході до керамічної обладнання. Сміливі кольорові рішення помітно виділяють цю італійську сантехніку в ряду подібних їй розробок. Особливо фірма simas спеціалізується в консольної і підвісної сантехніки. Дуже оригінально виглядають розроблені нею підлогові або підвісні унітази. Особливу увагу при розробці сантехніки simas приділяється стильним аксесуарам і прикрасам. Так, унітази найчастіше забезпечені кришками, причому це можуть бути як кришки з дерева, також інноваційні кришки з ефектом плавного закриття. Італійська фірма simas для прикраси своєї продукції використовує різні матеріали, які надають сантехніці дорогою і дуже презентабельний вигляд. Зазвичай в якості оздоблювальних матеріалів використовується бронза, хром, позолота. Дуже часто дизайнери даної італійської фірми використовують кольоровий санфаянс, що робить дану сантехніку дещо незвичайною, але, без сумніву, дуже оригінальною і стильною. Сьогоднішні колекції сантехніки від цього виробника виконані як в античному стилі, так і в стилі хай-тек. Таким чином, будь-яка людина зможе підшукати собі сантехніку simas саме того стилю, забарвлення і комплектації, як необхідно саме йому. В кінці минулого століття фірма simas отримала всесвітній міжнародний сертифікат якості, який говорить про те, що продукція, що випускається на виробничих площах в Італії, дуже високої якості. І вся сантехніка simas — раковини, унітази, біде — це дійсно високоякісні, комфортні сантехнічні пристосування. Найчастіше, підбираючи сантехніку для свого будинку, справжні господарі прагнуть створювати цілі комплекти, і simas не є винятком. Зі смаком, в одному стилі підібрані унітаз і раковина можуть стати не тільки потрібним і важливим елементом ванної кімнати, але і чудовою прикрасою її. Адже, як уже повідомлялося, simas особливу увагу приділяє прикрасі свій продукції. Тому стильні, чудово прикрашені сантехнічні пристрої дійсно не тільки дуже надійно служать людям за своїм прямим призначенням, але і радують око своїми досконалими формами і вишуканим дизайном

  •  
  •  
  •  
  •  
  •