logo_ua

Компанія «Радавей» розпочала виробництво душових кабін в 2006 році. Незважаючи на те, що фірма є наймолодшим виробником душових кабін на європейському ринку, ми вже отримали визнання клієнтів багатьох країн Світу. Крім Польщі, котра є основним ринком, душові кабіни Радавей продаються також: в Балтійських країнах, в Білорусії, Росії, Венгрії, Словатчині, Чехії, Румунії, Німеччині та Італії. В 2008 році на Україні була створена дочірня фірма Радавей Україна, котра займається дистрибуцією на ринку України.

Завантажити каталог

Завдяки індивідуальному підходу, ми пропонуємо нашим клієнтам можливість оптимального використання доступного місця в ванній кімнаті.

Поєднуючи новаторські ідеї з красою форм, ми створюємо унікальні, естетичні та практичні кабіни.

Ми хочемо, щоб в кожній ванній кімнаті були присутні інновації та сучасність. Тому ми постійно впроваджуємо нові рішення, не забуваючи про співвідношення ціни та якості.

Якість та безпека є для нас пріоритетом. Тому велику увагу ми приділяємо контролю якості, як на етапі підготовки сировини, так і при виробництві готової продукції. Кожна серія продуктів перевіряється та тестується в випробувальних боксах перед тим, як виїде за поріг фабрики. Наші кабіни мають усі необхідні європейські сертифікати та декларації відповідності.

Всім нашим клієнтам гарантуємо професійне обслуговування та допомогу на кожному етапі співробітництва. Забезпечуємо гарантійним та після-гарантійним сервісом, а також доступність запасних частин.
Якщо в стандартній пропозиції Ви не знайдете потрібного Вам розміру кабіни ми можемо запропонувати Вам кабіну відповідно Вашим побажанням.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •