back to homepage

Плитка

777

666

888

Торгові марки

Цікаво знати

Rsz Keramogranit-485x519

Керамограніт  — це плитка зі штучного каменю, з’явилася на початку 80-х років минулого століття в Італії і в даний час саме ця країна разом з Іспанією вважаються найбільшими світовими постачальниками керамограніту. Виробництво керамічного граніту — галузь  молода і бурхливо розвивається.
Керамічний граніт повноцінний замінник натурального каменю. Керамограніт випускається у вигляді плитки, декілька схожою на звичайну керамічну. Керамічний граніт перевершує свій природний аналог — натуральний граніт — не тільки за багатьма технічними властивостями, але й естетично, значно розширюючи природну колірну палітру.

Керамограніт складається з тих же компонентів, що і натуральний: кварцовий пісок, польовий шпат, глина, слюда. Кольористичне розмаїття досягається додаванням виключно природних мінеральних добавок. У вихідну суміш будь-якого керамограніту входить декілька сортів світлих, так званих білих, глин, багатих каолініту; кварцовий пісок; польовий шпат; фарбувальні пігменти — оксиди металів; селен; кадмій та інші елементи.

Всі складові керамограніту мають природне походження і, на відміну від складових натурального граніту, не служать джерелом радіоактивного випромінювання. Маса, що утворилася пресується у формі під тиском 45 МПа, після чого обпалюється в вакуумних печах при температурі 1250 ° C. Зовні переплутати грес з керамічною плиткою досить складно: він є щільним монолітом з кристалічним блиском на зламі і виглядає зовсім як натуральний камінь.

Підвищена зносостійкість робить керамічний граніт незамінним в приміщеннях з інтенсивним людським потоком (супермаркетах, аеропортах, ресторанах, готелях……).  Завдяки винятковим властивостям і декоративним особливостям може стати основним елементом дизайну інтер’єру та прикрасити фасад будь-якої будівлі.

У нас Ви можете купити  керамограніт для об’єктів з великою прохідністю, наприклад, магазинів і торгових центрів. Ексклюзивні моделі: керамічного граніту під дерево, камінь, мармур,  паркет  а також  технічний грес з високими  показниками зносостійкості.

Rsz 0b9a4378-28e4-4639-8478-6be76b474ae4

Клінкер – це продукт із чистої високоякісної клінкерної глини, печений кілька діб при надвисокій для глини температурі 1200-1300 С. Це можливе завдяки унікальній глині, яка абсолютно не містить домішок солей і крейди і тому витримує необхідну температуру. За міжнародним стандартом волого-поглинання готового клінкера має становити менше 6%, що забезпечує продукту абсолютну морозостійкість. Клінкер не вигорає на сонці і не має проблем з «висолами».

Клінкер – матеріал з історією. Цегла зі спеченої глини використовувалась ще тисячі років тому і в Римі, і у Єгипті, і у Вавилоні. Але найбільшого розвитку виробництво глиняної цегли мало там, де було недостатньо інших оздоблювальних матеріалів і де якість глини цьому сприяла. Не дивно, що найактивніше виготовлялась цегла в північних регіонах Європи. Для суворих кліматичних умов клінкер – ідеальний оздоблювальний матеріал.

Власне, і назву «клінкер» придумали голандці. «Клінк» — означає «дзвін». Цеглини голосно дзвеніли при постукуванні. Якраз в низинах Нідерландів та Німеччини знаходились найбільші поклади високопластичної сланцевої глини. Отриманий внаслідок її спікання клінкер був надзвичайно стійким до агресивної дії атмосферної вологи і служив дуже довго. Тому не дивно, що окремі будівлі, зведені 300, 500 та навіть 700 років назад, і зараз перебувають у відмінному стані.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •