peronda

   На сьогоднішній день виробничі потужності компанії  Peronda розміщені на площі в 300000 м2, з яких 130 000 м2 припадають на закриті приміщення. На цій території розташовані логістичний центр і два виробничих центру, де щодня виробляється 30000 м2 підлогових і настінних кераaмічних покриттів.

     Висока конкурентоспроможність виробництва забезпечується за рахунок політики систематичних капіталовкладень в дослідження, розробки та інновації. Особливий акцент при цьому робиться на підвищенні ефективності при обслуговуванні клієнтів і постійні інновації у сферах розробки дизайну та виробництва настінної і підлогової плиток. Основоположними при цьому є принципи соціальної відповідальності та дбайливого ставлення до навколишнього середовища.

Каталог

За останні кілька років підприємству вдалося провести значне розширення свого другого виробничого центру, подвоївши його продуктивність. Одночасно компанія ввела в дію дві нові лінії з пресування і глазуруванню. Також були встановлені обладнання для декорування керамічних виробів за допомогою цифрових технологій і нова піч, здійснено розширення ліній для відбору матеріалу і встановлені нові лінії з полірування, шліфуванню, обрізку і закруглення кутів плиток, бордюрів і фризів.

  Компанію Peronda відрізняє довга і успішна історія професійної діяльності. Документальні джерела вказують на те, що Peronda була заснована в першій третині XIX століття. Фактично, вже в 1827 році сім’ї Періс та Марті займалися виготовленням керамічної плитки в населеному пункті Онда іспанської провінції Кастельон.

В результаті цієї діяльності в 1951 з’явилася на світ компанія Peris y Cía, яка володіла великим багажем знань, який накопичувався більше ста років, і фабрикою, яка розміщувалася тоді в центрі міста Онда.

У 60-і роки підприємство стало одним з піонерів виходу на закордонні ринки і вже експортувало достатню кількість своєї продукції в різні країни, навіть такі віддалені як Австралія.

1969 — важливий поворотний момент в історії компанії, відзначений двома значними подіями: переїздом на нове місце, де і зараз знаходиться фабрика, і появою бренду Peronda, який зберігся до наших днів і відомий тепер у всьому світі. Починаючи з цього моменту, підприємство постійно оновлювало своє виробництво і поступово вводило самі передові технології.

Peronda була однією з перших компаній, які стали використовувати технологію виробництва «монопороза» (один цикл випалу), і першою почала виробляти керамічну плитку великих форматів.

Все це забезпечило компанії безперервний ріст і благополучний розвиток до теперішнього часу. Сьогодні група компаній Peronda володіє високою конкурентоспроможністю і займає тверді позиції на національному і міжнародному ринку.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •