back to homepage

Pava resine

Pava Resine — Італія.  Була створена в 1978 році, з місією налагодити взаємодію у галузі розробки смол. В галузі із великим потенціалом існувало багато проблем, в першу чергу через погану взаємодію виробників і кінцевих споживачів. З самого початку компанія івестувала чималі кошти у два перспективних проекти — самостійних, але тісно пов’язаних — виробництво і сприяння в промисловому застосуванні.

Ми перетворили виробництво смол у виробництво захисних покриттів, стійких до хімічного, атмосферного, мікробіологічного впливу як в промислвості, так і в інших галузях, зокрема харчовій, у водній сфері, у сфері очистки.

250 000 кв.м промислових покритів, 360 000 кв.м гідроізоляції систем водопостачання і каналізації, 230 000 кв.м захисних покриттів для залізобетонних та металевих конструкцій — це лише декілька цифр, щоб отримати уяву про 35-річний досвід. Також ми розробили новітні технології у сфері реконструкції і відновлення родючих шарів грунту, в проектуванні інтер’єрів, меблів, також у виробництві подарункової продукції. Для покращення якості і оптимізації корпоративної подукції у нас є гарно обладнана науково-дослідна лабораторія, яка щоденно обмінюється інформацією з кваліфікованими партнерами, такими як, Дослідний інститут у м.Падуя, Університет «Ка Фоскарі» у Венеції, Енологічний інститут Конельано-Тревізо і НДІ м.Падуя.

Згідно з філософією компанії, ми організовуємо корпоративні курси та теоретико-практичні конвенції для підготовки обслуговуючого персоналу і інформуємо дизайнерів про нові технології.

Якість є спільним знаменником для всіх підрозділів компанії. Отримані сертифікати — це наш обов’язок по відношенню до партнерів.

Досвід, дослідження, постійний моніторинг ринку, забезпечення якості, допомога і увага до потреб клієнтів — ось характеристики, які допомагають компанії Pava Resine стати гідним співрозмовником, кваліфікованим постачальником і ідеальним партнером в області захисних покриттів будь-якого сектору застосування: промислового, харчового та водопостачання.

Наша компанія уже давно вийшла за межі Італії. Свої технології активно впроваджуємо в країнах Європи, а з 2015 року вийшли на український ринок.

Екслюзивним партнером і імпортером наших захисних покриттів в Україні є ТОВ «Паварезіне», м.Тернопіль. Молода, кваліфікована і відповідальна команда, високотехнологічне обладнання та якісні матеріали є запорукою отримання прекрасних результатів у створенні захисних покриттів. Ми готові впровадити в життя Ваші найсміливіші задуми.

Технічний каталог

PAVA_catalogotecnico_russo

Галерея

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •