back to homepage

Новинки

Наливна підлога

Ексклюзивним партнером і імпортером наших захисних покриттів в Україні є ТОВ «Паварезіне», м.Тернопіль. Молода, кваліфікована і відповідальна команда, високотехнологічне обладнання та якісні матеріали є запорукою отримання прекрасних результатів у створенні захисних покриттів. Ми готові впровадити в життя Ваші найсміливіші задуми.

Новинки Geberit 2015 Гармонія технології та дизайн

Вам потрібен душовий канал, який встановлюється також просто, як і звичайний підлоговий трап? Тоді душовий канал Geberit серії CLEANLINE — ідеальне рішення для Вас.

Дистанційне керування змивом Geberit тип 01 і тип 10
Нові пневматичні дистанційні змиви можна розмістити там, де Вам подобається. Вони мають оновлений округлий компактний дизайн і підходять під стиль будь-якої ванної кімнати.

Дистанційне керування змивом Geberit тип 70
Високоякісне дистанційне керування змивом Geberit тип 70 може бути вільно розміщене на відстані до 2 м. від бачка і значно менше за розміром, ніж звичайні клавіші. Завдяки гідравлічному сервоприводу досить ніжного дотику для управління змивом.

Roca | Meridian In-Tank

ROCA In-Tank Meridian-N модель новітнього покоління, з вбудованим бачком в чаші унітазу Завдяки даному технологічному процесу для унітазу ROCA In Tank Meridian N не потрібно інсталяції для підвісного унітазу або бачка прихованого монтажу, вода підводиться безпосередньо. Унітаз під’єднується до електрики, це необхідно для роботи насоса, який подає воду з резервуара в чашу. Вбудований насос під тиском нагнітає воду для змиву.

 Наливна підлога

nal23D підлога — це полімерна заливка, яка наноситься на зображення і при каменінні утворює суцільне безшовне покриття.

Наливна 3D підлога дозволяють зробити підлогу красивою та ексклюзивною. Дизайн наливної підлоги залежить від фінансових можливостей і фантазії. Дизайнери світу використовують цей вид підлоги для створення яскравих інтер’єрів. Родзинкою 3D підлоги є те, що коли на малюнок подивитися під певним кутом, то створюється ілюзія об’ємності зображення.

Така наливна підлога дуже надійна і естетична.

 

Декоративна штукатурка

32

Як підкреслити зональність у приміщенні, не порушуючи цілісності колористичного рішення?

Від теплого та чуттєвого  до холодного та елегантного – декоративна штукатурка своєю фактурою може підкреслити характер та призначення кожного з приміщень. Шорсткувата чи матова, об`ємна чи  глянцева — поверхня стін може навіть грати головну партію в оркестрі елементів декору, задаючи тон усьому інтер`єру.

У „Керама Сіті»” представлено близько 100 зразків декоративних штукатурок різноманітних основ, фактурності та технік нанесення.


  • 7
  •  
  •  
  •  
  •