back to homepage

Мозаїка

Цветные игры
Mozaico De Lux
Wood Feel
"Wood Feel" L’antic Colonial
Кофе с молоком
Mozaico De Lux

Ми пропонуємо великий вибір мозаїки: одноколірну матову мозаїку , мозаїку з перламутровим відблиском , скляну мозаїку з додаванням авантюрина , керамічну мозаїку, мозаїку з натурального каменю, глазуровану і металеву мозаїку ,  мозаїку зі смальти — і все це різних форм і розмірів. Використовуючи різноманітність видів мозаїки можна скласти мікси, розтяжки, фризи , декори , килими , художнє панно, орнаменти.

Найцікавіша пропозиція для використання мозаїки в інтер’єрах — це панно ( красиві мозаїчні картини) . Різноманітні оригінальні малюнки , портрети відомих особистостей , шедеври світового живопису , абсолютно індивідуальні Ваші фантазії — все це ми втілимо у виробах з мозаїки. У нас Ви можете розробити й замовити мозаїчний виріб будь-якої складності по каталогах відомих фірм — виробників, або за індивідуальними розробкам.

Панно

Мозаїка

Галерея

m-de-lux-logo
logo
pdf_Colibri_logo

plashka2

Мозаїка в інтер’єрі :
Скломозаїка незамінна в приміщеннях з високим рівнем вологості. Адже характеристики водопоглинання цього матеріалу (0,1%) близькі до нуля. Тому її сміливо можна використовувати для облицьовування душових піддонів, чаш басейнів, панелей у ваннах. Більш того, морозостійка скломозаїка вірно служитиме і на вулиці: як елемент декору фасадів або екстер’єрних споруд, басейнів просто неба. Привабливість цього матеріалу безперечна: він прикрасить будь-яке приміщення. А які ефектні рішення виникають в результаті поэднання прозорої скломозаїки з грою світла… Повний перелік можливих варіантів скласти важко, якщо взагалі можливо, оскільки обмежити багатство варіацій може хіба що фантазія.
Що важливо пам’ятати при роботі із скломозаїкою — це необхідність грамотної консультації. Вибір правильного клею обов’язковий. Білого, без будь-няких сірих грудочок або вад — інакше прозорість, а, відповідно, і ефектність матеріалу може постраждати. Також важливо придбати замазку під мозаїку, якщо йдеться про обробку поверхонь, що постійно контактують з водою. Цих засобів на ринку предостатньо, обзавестися ними зовсім не важко.
«Наводять красу» скломозаїки по-різному, використовуючи домішки фарб, пігменти. А в деяких випадках навіть натуральне золото, яке за спеціальною технологією «вростає» в шматочок цього матеріалу.
Кажучи про скломозаїку грішно упустити тему смальти, що виготовляється за старими, практично унікальними технологіями. Скло розтирають в порошок, а потім повертають в звичайний стан, але вже з додаванням спеціальних барвникыв, оксидів металів. Таким чином, кожен елемент набуває власної нотки відтінку і розкішного вигляду.

Камінь:
Травертін, онікс, мармур… Натуральний камінь з твердим примхливим характером перетворюється в руках майстрів в слухняні шматочки мозаїки, з яких можна викласти прекрасні панно, підлогові декори, навіть цілі килими. Різноманітність кольорів і відтінків дозволить створити як нескладний узор, так і детальний портрет. Під індивідуальне замовлення, утілюють самі незвичайні фантазії.
Щоб мозаїка не виявилася примхливою в експлуатації, готову викладену поверхню необхідно покрити спеціальним розчином, покликаним захищати камінь від зовнішньої дії.
Окремою темою «кам’яної» мозаїки можна вважати мозаїку з керамограніту- високоміцного зносостійкого матеріалу, використовуваного в екстер’єрі. Обробка альтанок, барбекю і інше…

Керамічна мозаїка:
Керамічну мозаїку часто використовують як декоративний елемент, викладають з неї панно, комбінують з плиткою. Правда, кераміку, на відміну від скла, в поверхнях, що постійно контактують з водою, все ж таки не варто використовувати. А ось прикрасити зовнішню поверхню каміна або печі — цілком реально. Адже температурний режим, в який потрапляє керамічна мозаїка при обпаленні, пристосовує її до істотної різниці температур.
Дизайнери сміливо експериментують з боєм плитки — і не тільки виробничим. У пошуку потрібних форм плитка б’ється в самому буквальному сенсі цього слова. Такі роботи є ексклюзивними і неповторними. Що ж до вибору конкретної керамічної мозаїки — то тут все просто: звернете увагу на те, з якої плитки вона зроблена. Які характеристики плитки — такі вони і у мозаїки!

Метал:
Попередні три позиції — скло, камінь і керамічна плитка — є традиційною сировиною для виробництва мозаїки. Але деякі виробники йдуть далі в своїх пошуках — і знаходять. Так, деякі італійські фабрики випускають мозаїку із справжнього металу, а не просто імітують його. На каучукову основу — і відмітьте, не обов’язково стандартно квадратну, це цілком може бути і інша фігура — як ромб, при виробництві «надягають» металевий ковпачок. Просто, красиво і надійно. Правда, любителям металевої мозаїки не варто зловживати побутовою хімією, щоб не зіпсувати довершений вигляд свого інтер’єру.

Дорогоцінні вироби:
Ми вже згадували про «золоту» скломозаїку, в кожний шматочок якої вкладена справжня золота (99 проби) фольга. Ще одна витончена мозаїка — мозаїка з додаванням штучного аквамарину, процес виготовлення якої дуже складний і клопіткий. Додавання оксиду міді дозволяє добитися неповторності відтінків кожного шматочка. Радує око і «мерехтливий» ефект поверхні мозаїки. Експерименти продовжуються надалі так, що ці втілення не є вичерпними. Так, скажімо, ексклюзивну дорогу мозаїку роблять також з натурального перламутру.
З часом і цей список, мабуть, буде значно продовжений. Адже сучасні виробники прагнуть до оригінальності своєї продукції і жадають самобутності. Кожна компанія привносить в мистецтво створення мозаїки свою фірмову «фішку»: будь то стандарт розміру, колірне рішення або технологія виробництва.
Швидко реагують на нові тенденції і пропозиції фабрики кераміки Китаю, де теж є своя школа виробництва і історія використання мозаїки. Прийнятна ціна цієї мозаїки зовсім не впливає на якість негативно: та готова довго служити і радувати око. Серед різноманітності пропонованих на ринку варіантів є як класика, так і нововведення: мозаїка незвичайних розмірів і форм, неймовірних відтінків; деяка схожа на гальку, а деяка на карамельки.
Визначившись з відповідним ціновим діапазоном, матеріалом, кількістю і навіть відтінком мозаїки, не забудьте порадитися з фахівцем і придбати необхідні «супутні» засоби — клей, а якщо потрібно, то і замазку. Правильність укладання мозаїки підкреслить її красу і не нашкодить якості. А в моменти творчого підйому — не бійтеся експериментів, адже мозаїка прикрасить не тільки інтер’єр, але і його елементи: торшери, рамки, вази, люстри… Пластичність матеріалу дозволяє створити неповторний затишок і вишуканий стиль у Вашому будинку.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •