front-logo

Виробничо-комерційна компанія «Маріо» заснована в 1998 році. Виробництво дизайн-радіаторів та рушникосушарок з нержавіючої сталі високої якості, а також різних аксесуарів для рушник осушок – головний напрямок діяльності нашої організації. Виробничий комплекс «Маріо» розташований на Вінниччині (смт.Літин), а його площа складає близько 10 000м2 Вже більше 16 років ми виготовляємо водні, комбіновані та електричні рушникосушки для ванних кімнат ,які відрізняються не лише стильним дизайном та елегантністю, а й такими характеристиками, як ефективність, практичність та довговічність. Саме завдяки цьому продукція компанії «Маріо» має попит  на всій території України. Також купити рушникосушарку «Маріо» сьогодні можна в таких країнах, як: Молдова, Росія, Польща, Швеція, Білорусь, Великобританія, Казахстан та Угорщина.

Вишуканий дизайн та висока якість – наші головні принципи!

В нашій організації працює близько 200 досвідчених спеціалістів, які постійно вдосконалюють свої навички та підвищують кваліфікацію. Також на підприємстві працює відділ контролю якості, який контролює всі виробничі етапи: від надходження матеріалу у виробництво до направлення готових виробів на склад. Перед пакуванням кожен готовий продукт випробовується на міцність тиском в 22 атмосфери, після чого проходить остаточний контроль.

Також ми потурбувались про те, щоб наші клієнти мали змогу придбати оригінальну рушникосушку в мережі інтернет, при цьому не наткнувшись на підробку. З цією метою вся продукція маркується логотипом компанії, а також позначається індивідуальним номером та датою виробництва. А міцність та технологічні характеристики наших рушникосушарок та дизайн-радіаторів не гірші, ніж у багатьох закордонних виробників. До того ж, ми пропонуємо продукцію по більш низьким цінам. Але не цьому ми не зупиняємось і постійно покращуємо якість продукції, а також поповнюємо наявний асортимент новими моделями.

Завантажити каталог

сонет-01

У виробництві ми використовуємо аустенітну сталь марки AISI 304 європейської якості, яка закупляється нами у фірми ACERINOX в Іспанії та в компанії OUTOKUMPU (Фінляндія). Даний метал містить незначну кількість вуглецю, зберігає свою міцність при пониженій температурі, а також стійкий до корозії. Для досягнення самого високого показника міцності ми використовуємо технологію лазерного шву та ТІГ взірці (зварювання вольфрамовим електродом в середовищі інертного захисного газу.

Галерея

  •  
  •  
  •  
  •  
  •