Baños Jurado S.L компанія, заснована в 1991 році, і займається виключно виробництвом меблів для ванних кімнат високої якості, виконуючи їх виробництво з використанням традиційних методів і, насамперед, кваліфікованого персоналу, високоякісних матеріалів, завдяки цьому Baños Jurado S.L виробляє унікальний, диференційований продукт високої якості.

index

Andrea

Меблі виготовляються з ясена на прямих поверхнях, криві поверхні з ламінованого ясена з інкрустацією. Пілястри і плінтуса інкрустовані і покриті поліуретановим лаком. Рамка дзеркала виготовлена з ясена та інкрустована.

Elena

Меблі виготовляється з вологостійкого DM і масива ясена. Ручки з бронзи. Рамка дзеркала виготовлена з вологостійкого DM.

Itaca Nordic

Меблі виготовляється з вологостійкого ДМ і бука. Ручки з цинкового сплаву.

Toscana

Фронтальні елементи і двері виготовлені з ясена, бічні елементи з ясенового шпону. Ручки з цинкового сплаву. Рама для дзеркала також виготовлена з ясена, гідроізольована і вологостійка..

Viena

Меблі виготовляється з ДМ, передні дверцята з ясена. Покрита поліуретановим лаком. Ручки з цинкового сплаву. Рамка дзеркала виготовлена з вологостійкого ДМ і ясена

Viena Decorado

Меблі виготовляється з ДМ, передні дверцята з ясена. Покрита поліуретановим лаком. Ручки з цинкового сплаву. Рамка дзеркала виготовлена з вологостійкого ДМ та ясена.

Zafiro Pata

Меблі виготовлені з лакованого меламінового дерева. Ручки з цинкового сплаву. Рамка дзеркала з дерева. Раковина умивальника з кераміки або білого синтетичного волокна.

Modular

Меблі виготовляється з вологостійкого ДМ і в рівних ділянках і ламінованого ДМ в вигнутих ділянках товщиною 16 мм. Бічні плінтуса з бука. Центральні плінтуса з ламінованого ДМ. Меблі оброблена акриловим лаком. Ручки з латуні зі стразами. Рамка дзеркала виготовлена з вологостійкого ДМ.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •