back to homepage

Baldocer

agromat_brands_baldocer_logo

Іспанська фабрика Baldocer, заснована в 1994 році, працює на впровадження і розвиток технологій виробництва керамічної плитки, щоб йти в ногу з останніми дизайнерськими і технічними тенденціями. Відмінною рисою фабрики є відданість традиційним стилям. Baldocer — це найкраще сервісне обслуговування; це постійне розширення асортименту продукції, що випускається, що дозволяє фабриці вийти на нові ринки, залучаючи нових клієнтів. Головні переваги фабрики Baldocer:

 Будівництво нових складів загальною площею в 100.000 м. кв. і 45.000 м.кв. закритих приміщень, що дозволяє обслуговувати замовлення на продукцію в найкоротші терміни і зберігати її в умовах, які відповідають найвищим європейським стандартам.


Встановлена ​​і функціонує нова піч для виробництва керамогранита 43,6 × 43,6 см, який вже знаходиться в наявності на вищевказаному складі. Також на фабриці випускають керамограніт 40 × 60 см, який чудово підходить не тільки в якості підлогового і настінного покриття, але і для облицювання фасадів.


Baldocer продовжує виробництво плитки з червоної глини, розробляючи нові оригінальні серії та формати, новинка 2009 року — формат 30 × 60 см, сучасного дизайну з прекрасними декоративними елементами.

Величезний організаторський талант, значний економічний потенціал і творчий підхід забезпечили все вищевказане. Побачивши результат, починаєш розуміти, що всі ці зусилля були докладені не дарма.

Завантажити каталог

rsz_baldocer_catalogo

Галерея

  •  
  •  
  •  
  •  
  •