back to homepage

Аксесуари

Аксесуари для ванної кімнати

Ремонт у ванній кімнаті вже добігає кінця, залишаються лише дрібні нюанси, що відділяють нас від ідеальної ванної кімнати. Красива глянцева плитка на стінах, сяюча білизною сантехніка, стильні меблі, великі дзеркала … У цій композиції не вистачає лише важливого штриха — аксесуарів, адже саме вони надають завершеність ванній кімнаті.

Аксесуари для ванної кімнати представляють собою категорію приємних і практичних дрібниць, без яких ванна здавалася б марною і не затишною. Тут меж для досконалості немає: контрастні, різнокольорові, однотонні, великі, маленькі, скляні, металеві, керамічні, об’єднані за формою або за тематикою предмети. Предметів для прикраси ванної існує безліч. Це і склянки для зубних щіток, і мильниці, і дозатори для рідкого мила, і банний віник, підставки під шампуні і гелі для душу, губки або підголовник, букетики сухих квітів, глиняні вази, свічки — як кажуть, на будь-який смак і колір . До того ж правильно підібрані аксесуари дозволяють не тільки раціонально використовувати вільний простір ванної кімнати, вони здатні додати приміщенню затишок і легкість, зробити його більш практичним, комфортним і інтимним. Аксесуари для ванної кімнати є відображенням нашого характеру і смаку, створюють настрій і роблять наше життя приємніше.

Оскільки аксесуари для ванної кімнати мають як функціональне, так і дизайнерське значення, їх варто підбирати відповідно до загального стилю та індивідуальними особливостями ванної кімнати. Насамперед, вони повинні відрізнятися збалансованістю ціни, якості та дизайнерського рішення. Для візуального збільшення простору слід вибирати аксесуари з легких, світлих або прозорих матеріалів. Використовуючи ж прикраси насичених кольорів і відтінків, можна зробити дизайн ванної кімнати яскравішим. Кожен окремий аксесуар здатний надати простору особливу нотку індивідуальності

  •  
  •  
  •  
  •  
  •