back to homepage

Плитка для стін

"Lisa" Mapisa 25×70 40x40
shd_bristol-rondine-rondine-1
"Brick Generation" Rondine 6×25
venis_zoe
"Zoe" Venis 33,3×100
int_tap-tap-pav1
"Bombato " Mainzu 15x15, 20x20

Керамічна плитка — це довговічний унікальний оздоблювальний матеріал, що має всі необхідні властивості, такі як морозостійкість, водопоглинання, вогнетривкість, зносостійкість, гігієнічність і, звичайно ж, неповторний дизайн. Керамічна плитка безпечна для навколишнього середовища, тому що високотемпературна обробка зменшує ризик виділення шкідливих речовин; вона не горить і захищає облицьовану поверхню, а при нагріванні не виділяє отруйних речовин. Їй не страшний бруд і бактерії, оскільки миття плитки не викликає великих труднощів. До того ж керамічна плитка не проводить електричний струм, не руйнується при зіткненні з хімічними речовинами (виключення — фтористоводородная кислота), не змінює кольори під впливом сонячних променів.

Як правильно підібрати кахельну плитку. Ось декілька загальних порад. Якщо у вас малогабаритна квартира, то краще вибирати світлі й холодні тони — вони візуально збільшують простір у кімнаті. Теплі — навпаки, візуально зменшують просторе приміщення, роблять його більш затишним. Для візуального зменшення простору, також, можна вибрати темну плитку. Що ж стосується орнаменту, то в більших приміщеннях добре дивляться плитки з великим малюнком — в не великих кімнатах така плитка буде здійснювати нагнітаючу дію. Для не великих кімнат підійдуть непомітні і яскраві орнаменти. У низьких приміщеннях для створення враження збільшення висоти, використовують кахельну плитку з вертикальним візерунком або плитку прямокутної форми, викладеної вертикально. Тому при виборі кахельної плитки важливо враховувати все: площу приміщення, розміри плитки, її кольори, аналіз середовища, освітленість, меблі. Підбираючи керамічну плитку дуже часто виникає запитання — а яку плитку вибрати матову чи глянцеву? Враховуючи ефектний зовнішній вигляд керамічної глянцевої плитки, можна подумати, що вона завжди є кращим більш дорожчим вибором по відношенню до матової плитки. І навпаки, можна наприклад стверджувати, що чорна матова плитка виглядає більш привабливо ніж глянцева. Щоб зробити правильний вибір, потрібно знати для чого використовуються плитка з матовим і глянцевим покриттями.

Використання матової керамічної плитки. Якщо Ви вибираєте керамічну плитку для підлоги, то Вам необхідно звернути увагу на плитку з матовим покриттям. На підлозі матова плитка буде більш ефективною як у відношенні до дизайну, так і по догляду за нею у майбутньому. Як показує практика, матова плитка в експлуатації набагато практичніша. По-перше її легко мити, а по-друге, плитка з матовим покриттям набагато менш слизька при попаданні на неї води, ніж глянцева плитка, ну і натирати її до блиску немає потреби, так як після миття на ній не залишається розводів. Частенько, дизайнери відмовляються від глянцевої плитки на користь матової через те, що матова плитка створює своєрідний ефект затишку і спокою. Кімнатне освітлення і денне світло поглинаються матовою поверхнею і таким чином отримує теплі матові тони плитки.

Глянцева керамічна плитка на багато перевершує матову плитку по ефектності і навпаки, вона на багато гірша за матову в плані простоти догляду за нею. На глянцеві поверхні важко підтримувати чистоту тому, що на ньому залишаються розводи, відбитки, мутні плями. Коли вода попадає на глянцеву поверхню, і Ви мали необережність пройтись по мокрому місці, то Ви ризикуєте посковзнутись і впасти. Попри все вище сказане, самою популярною плиткою залишається глянцева. Чому так? Все просто — це ефектність і зовнішній вигляд. Наприклад, глянцева керамічна плитка прекрасно підійде для того, щоб зробити простір у кімнаті візуально ширший, особливо якщо використати світлі тони. Якщо матовою керамічною плиткою краще облицьовувати підлогу, то глянцева буде ідеально дивитися на стінах. Якщо якісно і гарно облицювати глянцевою плиткою стіни, то вони весь час будуть притягувати увагу до себе своїм блиском. Буває і так, що досягнувши такого результату, глянцева плитка просто випадає з загального інтер’єру. У цьому випадку варто використати матову плитку у комбінації з глянцевою для досягнення певної гармонії блиску і кольору.

Керамічна плитка — всюдисуща, її можна побачити не тільки на стінах і підлогах у приміщеннях, але й на фасадах, зовнішніх терасах, на доріжках, у басейнах, на камінах, сходах і балконах. Магазин салон «Керама Сіті» має величезний вибір керамічної плитки для ванної та кухні, для стін та підлоги, а також фасадної плитки (клінкер) і керамогранітної плитки для зовнішньої у внутрішньої укладки і звичайно керамічна мозаїка. Такий великий асортимент керамічної плитки зможе задовольнити самого вимогливого покупця.

Галерея

  •  
  •  
  •  
  •  
  •