back to homepage

Плитка для підлоги

Foresta Mumble от Peronda

Foresta Mumble by Peronda
15.7×91 20.5×122.5

World Wood от Vives

"World Wood" Vives 20x120

I Marmi Rex Marble Gray Luc_60x60

Rex "Marmi Marble Gray Lucido" 60х60

Atlas Concorde Marvel Bronze

"Marvel Bronze" Atlas Concorde 30x60

Керамічна плитка для підлоги. Все частіше проводячи ремонт у помешканні господарі вирішують викласти частину підлоги керамічною плиткою. Цей матеріал використовують, традиційно, на кухнях та у ванних кімнатах, а також від недавно все частіше викладають плиткою підлоги у гостьових кімнатах, залах, коридорах тощо. Вибирають керамічну плитку не даремно. Плитка на підлозі (полу) у порівнянні з іншими матеріалами — найбільш зносостійка, їй не страшні різноманітні хімічні засоби, вона стійка до фарбників та вологи. Підлога, облицьована плиткою, не горить і не схильна до гниття. Якщо плитку на підлогу виклали правильно, то вона по міцності не поступиться залізобетону і тривалість служби такого покриття може досягати 15 років. На відміну від ламінату, ковроліну чи паркету, плиткове покриття підлоги не коробиться, не втрачає колір (не вицвітає), не продавлюється під вагою побутової техніки і меблів. А завдяки багатству фактури, форм і колірних варіацій, її можна використовувати в інтер’єрах будь-якого стилю.

Окремо потрібно сказати про підлогову плитку з факторую під паркет та під дерево. Дерево вважають найкрасивішим матеріалом для підлогового покриття. Саме тому імітація під натуральне дерево дуже популярна серед абсолютно всіх видів покриттів і керамічна плитка також у цьому числі. І що саме цікаво, вибираючи керамічну плитку, як облицювальний матеріал, для підлоги, ми отримуємо довговічне і найстійкіше покриття з імітацією паркету чи дерев’яного полу, яке можна відрізнити лише доторкнувшись до нього.

Крім довговічності, у керамічної плитки є ще ряд пріоритетів перед з іншими покриттями для підлоги — це дуже низька гігроскопічність. При правильному процесі укладання плитки, при використанні якісного клею та затірки (фуги) – керамічна плитка на підлозі захистить і вас, і ваших сусідів від протікання вологи і утворення грибка. Ще одним плюсом керамічної плитки на підлогу можна справедливо вважати зручність у догляді за нею. Пил, що збирається на поверхні, не проникає всередину і не в’їдається в неї. Для чищення плитки досить лише протерти її вологою ганчіркою.

Кожен господар, що має на меті купити плитку для підлоги, може завітати в магазин салон «Керама сіті» і серед величезної кількості варіацій фактури та кольору підібрати ту плитку, що буде відповідати його дизайнерському задуму.

Галерея

  •  
  •  
  •  
  •  
  •